8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون خانه

نکات دکوراسیون

۹۸/۰۸/۰۱
نوشته شده توسط ادمین

حتما برای شما هم پیش آمده که دکوراسیونی دلپذیر ببینید و بخواهید در آن فضا ساعت ها وقت گذرانید و فکر کنید که با وجود اینکه شاید عناصر دکوراسیون خاصی در آن فضا نیست اما حس دکوراسیون آن فضا بسیار دل انگیز و دوست داشتنی است. ما در این مقاله می خواهیم 8 پیشنهاد برای بهتر کردن دکوراسیون هر فضای خانه شما مطرح کنیم که با این پیشنهادات، تغییرات چشمگیری در دکوراسیون خود به وجود آورید. پس با ما همراه باشید.

  1. به رنگ ها دقت کنید

پالت رنگی خانه خود را انتخاب کنید و رنگ های مناسب در ترکیب با رنگ مورد علاقه خود را به دست بیاورید و به دقت این رنگ ها را در دکوراسیون خود استفاده کنید.

در مقالات زیر در مورد رنگ در دکوراسیون بیشتر بخوانید.

نحوه انتخاب رنگ در دکوراسیون

چه ترکیب رنگی رو برای خونتون می پسندید؟

 

اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که طرفدار رنگ های خنثی هستید حتما به این موضوع دقت کنید که تاچ های رنگی به کوسن، شید آباژور و ... اضافه کنید تا از بی رنگی خانه شما در بیاید.

 

  1. از آیینه ها در دکوراسیونتون استفاده کنید.

اگر می خواهید خانه شما بزرگتر و روشنتر و دلبازتر دیده شود، راحتترین راه استفاده از آیینه ها در دکوراسیون خانه شما می باشد. اگر می خواهید خانه شما با آیینه روشن تر نشان داده شود حتما آیینه را روی دیوار روبروی پنجره نصب کنید. در این حالت آیینه نور پنجره را انعکاس می دهد و فضای شما روشنتر نشان داده می شود.

شما می توانید نکات پرنور کردن خانه های کم نور را در مقاله زیر بخوانید:

با این ترفندها روشنایی خانه خود را سه برابر کنید

 

 

  1. به هر فضای خونتون اکسسوری اضافه کنید.

یکی از راه هایی که زیبایی را به فضاتون می آورد اضافه کردن اکسسوری ها می باشد. اکسسوری ها فضای شما را کامل می کنند و در زیبایی هر فضای خانه شما نقش بسزایی دارند.

شما می توانید به هر فضای خانه خود اکسسوری اضافه کنید حتی در سرویس های بهداشتی می توانید شمع و گیاه و  یا وسایل دکوری اضافه کنید.

 

  1. گیاهان را به خانه خود اضافه کنید.

بسیاری از دکوراتورها راحتترین راه زیبا کردن هر فضای خانه را اضافه کردن گیاهان می دانند. شما حتی می توانید با اضافه کردن یک گلدان حال و هوای خانه خود را تغییر دهید.

اگر خانه شما کم نور است می توانید گیاهان مناسب خانه های کم نور را در مقاله زیر بینید:

گیاهان مناسب خانه های کم نور

 

 

  1. نور طبیعی

نور طبیعی فضای هر اتاق خانه شما را دلبازتر و دل انگیز تر می کند. پس پرده های خیلی کلفت نداشته باشید تا بیشترین استفاده را از نور طبیعی در فضای خانه تان داشته باشید.

 

  1. از تجربه کردن نترسید

خانه خود را به مانند یک شوروم در نظر بگیرید که بایستی بهترین حالت ممکن خود را داشته باشد. پس چیدمانتون را تغییر بدید، تخیلتون را قوی کنید و بهترین حالت خانه خود را در آورید.

 

  1. از بافت و طرح در خانه تان استفاده کنید

در فرش ها، کوسن ها ، شی آباژور و رویه مبل ها و حتی کاغذ دیواری ها  شما می توانید بافت و طرح های مختلف داشته باشید. طرح ها و بافت ها خانه شما را جذاب تر می کنند.

 

  1. کاشی ها

در هر آشپزخانه و سرویس بهداشتی کاشی ها عنصر اصلی هستند اگر شما از کاشی هاتون خوشتون نمی آد اونها را عوض کنید. البته اگر نمی خواین که هزینه زیادی انجام بدهید می توانید از برچسب های کاشی استفاده کنید.

شما می توانید مدل های برچسب کاشی را در لینک زیر ببینید:

مدل های برچسب کاشی