با دکوری های پارچه ای دکوراسیون خود را تغییر دهید

ایده های عیدانه

۹۸/۱۲/۰۳
نوشته شده توسط ادمین

دکوری های پارچه ای مانند پرده، کوسن ، رومیزی، رانر و پتوی مبل یک قسمت اساسی از دکوراسیون شما می باشند و تاثیر زیادی در دکوراسیون شما دارند و در عین حال به علت رنج قیمت مناسب قابل تغییر می باشند پس شما می توانید با تغییر این موارد تغییر زیادی در دکوراسیون خود ایجاد نمایید.

برای تغییر این دکوری ها به نکات زیر دقت نمایید.

رنگ مناسب دکوراسیون خود را انتخاب نمایید.

قبل انتخاب دکوری های پارچه ای به رنگ مناسب آن توجه نمایید. رنگی که با کل دکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد. دنبال رنگی که عینا رنگ مبل شما می باشد نروید و به رنگ های مکمل آن فکر نمایید و حتما این موضوع را در نظر بگیرید که پالت رنگی بیش از سه رنگ نداشته باشید. شما می توانید در دکوراسیونتان از بافت ها و طرح های مختلف استفاده نمایید

 

به نسبت ها و تعداد دقت کنید

در مورد تعداد کوسن ها و تعداد پانل پرده مورد نیاز خود قبل از خرید فکر کنید. قانون خاصی برای تعدا کوسن روی مبل وجود ندارد اما مبل های بزرگ کوسن های بیشتری می توانند داشته باشند و مبل های کوچک، کوسن هایی به تعداد کمتر. به این نکته دقت نمایید که تمام مبل شما نبایستی با کوسن ها پر شود . تعداد فرد کوسن نیز مناسب تر می باشد.

جنس، بافت و طرح

استفاده از جنس ها و بافت ها و طرح های مختلف باعث بیشتر جلوه کردن وسایل شما می شود.شما می توانید پتوی روی میل خود را از جنس بافتنی بگیرید و کوسن ها را از جنس مخمل، لینل و یا جنس دیگر

 

نکات تکمیلی

پاف، اتومن و بالشتک ها

پاف ها و اتومن ها و بالشتک ها تکمیل کننده دکوراسیون پذیرایی شما می باشند. بر اساس سبک دکوراسیونتان می توانید پاف یا اتومن و یا بالشتک داشته باشید. اگر دکوراسیون شما سبک کلاسیک است اتومن ها مناسب دکوراسیون شما می باشند و اگر سبک مدرن داری پاف ها و بالشتک ها مناسب دکوراسیون شما می باشند.

اتومن

پاف:

بالشتک:

 

پانل های پرده

پانل های پرده طرح دار و رنگی نیز دکوراسیون شما را تغییر می دهند. اگر می خواهید به دکوراسیونتان رنگ اضافه کنید پانل های پرده انتخاب مناسبی می باشند.