ایده های دکوری های دیواری

ایده های عیدانه

۹۸/۱۲/۱۰
نوشته شده توسط ادمین

ایده های دکوری های دیواری

دکوری های دیواری یکی از راههای تغییر دکوراسیون می باشد که باعث بهتر شدن دکوراسیون شما می شوند.اگر به دنبال راهی برای بهتر کردن دکوراسیون خود نزدیک عید می باشید دکوری های دیواری یکی از راههای این تغییر می باشد.در ادامه چند ایده دکوری دیواری آورده شده است.

تابلوهای بزرگ:

تابلوهای بزرگ می توانند به عنوان نقطه کانونی شما عمل کنند و توجه را به خود جلب نمایند. اگر خانه ای مینیمال دارید تابلوی سیاه و سفید بزنید و اگر نه از تابلوهای رنگ دار در دکوراسیون خود استفاده نمایید. اگر خانه ای بدون رنگ دارید اضافه کردن تابلوهای رنگ دار باعث زیبا و رنگ دار شدن خانه شما می شود.

(برای خواندن در خصوص نحوه نصب و ارتفاع نصب دکوری های دیواری به این لینک مراجعه کنید.)

گالری وال:

گالری وال ها دیوارهایی با تعداد قاب های زیاد می باشند که در ترکیب با هم یک دیوار زیبا را به وجود می آورند. شما در این ترکیب می توانید از قاب ها و رنگ های مختلف داشته باشید.

(برای خواندن در خصوص نحوه نصب و ارتفاع نصب دکوری های دیواری به این لینک مراجعه کنید.)

دیوار تاکید:

دیوارهای تاکی دیوارهایی هستند که دارای متریال و یا رنگ متفاوت از دیگر دیوارهای خانه شما می باشند. این دیوارها نیز می توانند به عنوان نقطه کانونی استفاده شوند و به بهتر کردن دکوراسیون شما کمک کنند.

پارچه ها و بافت های دیواری:

پارچه های خاص می توانند دکوری دیواری شما باشد و حس لطافت و نرمی را به فضای شما بدهد. دکوری های مکرومه نیز می توانند زیبایی خاصی به دکوراسیون و دیوار شما دهند.

آیینه ها:

آیینه ها یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون شما می باشند.آیینه ها باعث دلباز شدن و روشن تر شدن و بزرگتر نشان دادن فضای شما می شوند.  شما می توانید یک آیینه بزرگ روی دیوار نصب کنید و یا تعدادی آیینه های کوچک کنار هم داشته باشید.

شلف ها:

اگر فضای کوچکی دارید شلف ها می توانند به فضای انبار شما بیفزایند. روی شلف ها شما می توانید دکوری های خاص، مجسمه ها و ... بگذارید و به زیبایی دکوراسیون خود اضافه نمایید.

بشقاب های دکوری:

چرا بشقاب های زیبای خود را در بوفه می گذارید؟! به آنها گیره بزنید و به دیوار آویزان کنید. بشقاب های زیبا و رنگی دیواری، زیبایی دکوراسیون شما را دو چندان می نمایند.

گیاهان دیواری:

گیاهان فقط برای روی زمین نمی باشند. شما می توانید دیوار سبز داشته باشید و یا گلدان های دیواری خاص همراه با گیاهان سبز آویزان نمایید.

سبدها :

سبد ها در کنار هم می توانند دکوری های خاصی برای دیوارهای شما باشند.

سینی ها:

سینی های مسی، برنجی و .... در کنار هم روی دیوار می توانند دکوراسیون شما خاص و زیبا نمایند.