نکات اکسسوری های میز کنسول

اکسسوری ها در دکوراسیون

۹۹/۰۳/۱۳
نوشته شده توسط ادمین

نکات اکسسوری های میز کنسول

کنسول بیشتر در ورودی ها و راهروها جاگذاری می شوند و به همین علت دارای عرض کمتر از میزهای عادی میباشند.می توان گفت میزهای کنسول محل نگهداری کلید و وسایل مورد نیاز در ورودی می باشند و همچنین به وسیله چراغ های روی میز کنسول فضای ورودی نیز روشن می شود.

 انتخاب میز کنسول

قبل از خرید میز کنسول حتماً ابعاد و اندازه مناسب برای میز را داشته باشید تا راهروی شما یا فضای ورودی شما کوچک نشود و همچنین از لحاظ استایل و سبک نیز میز کنسول شما با دکوراسیون شما هماهنگ باشد.

روی میز آباژور بگذارید

شما می توانید برای روی میز کنسول یک آباژور در یک  سمت و یا دو آباژور در هر دو سمت میز کنسول قرار دهید. در این حالت هم روشنایی فضا تأمین می گردد هم به زیبایی فضا اضافه می گردد.

نقطه کانونی داشته باشید

 این نقطه کانونی می تواند یک آینه زیبا و یا یک تابلوی خیلی خاص در وسط میز کنسول باشد.وسیله ای که به عنوان نقطه کانونی انتخاب می کنید بایستی از لحاظ ابعاد بزرگتر از بقیه باشد  و چشم را به سمت خود بکشاند

با وسایل زیاد میز خود را شلوغ نکنید

نکته اصلی در این این مورد این است که لازم نیست تمام میز خود را پر از وسیله کنیم جاهای خالی نیز باعث بهتر شدن دکور میز شما می شود.

اکسسوری ها را گروه بندی کنید

گروه بندی اکسسوری ها بسیار کار متداولی برای دکوراسیون می باشد شما می توانید گروههای فرد و یا گروه سه تایی داشته باشید به این صورت که مثلاً دو شمعدان را با یک گلدان در یک گروه قرار دهید  و روی میز قرار دهید.

ارتفاع های متفاوت داشته باشید

تمام وسایل روی میز شما نباید  در یک ارتفاع باشد بعضی از آنها را بلند و بعضی را متوسط و بعضی را کوتاه بگیرید این ترکیب ارتفاع های متفاوت بسیار مناسب دکور کردن اکسسوری ها می باشد.

 به رنگ ها دقت کنید

این ایده مناسبی می باشد که  از رنگهای دکوراسیون خود پیروی کنید اما این را بدانید که می‌توانیم خارج از چارچوب فکر کنیم و اکسسوری ها را با دقت و به صورت متفاوت انتخاب کن نمایید

میز خود را با وسایل مورد علاقه خود تزیین کنید

شما میتوانید و سایر مورد علاقه خود مانند یک مجسمه یا یک وسیله دکوری را روی میز کنسول قرار دهیم و حتی می توانید عکس های خانوادگی خود را روی میز تزیین نمایید

از تغییر و جابجایی نترسید

در چه زمان شما می توانید وسایل روی میز خود را جابجا و یا تغییر دهید و بدین صورت حال تازه ای به دکوراسیون خود دهید.