اشتباهات چیدمان در دکوراسیون و راهکارهای اصلاح آنها

چیدمان در دکوراسیون

۹۹/۰۶/۰۸
نوشته شده توسط ادمین

اشتباهات چیدمان در دکوراسیون  و راهکارهای اصلاح آنها

اشتباه ۱: یک چیدمان مبلمان روی دیوارها

اگر فکر می کنید که مبلمان را به دیوار بچسبانید باعث بزرگ شدن فضای شما می‌شود سخت در اشتباه هستید حداقل مبلمان شما باید طی ۱۰ تا ۲۰ سانتیمتر از دیوارها فاصله بگیرند برند مبلمان شما به صورتی چیده شود که حالت گفتگو داشته باشد بدین صورت که افراد روی‌مو بتوانم با هم به راحتی صحبت کند در مقابل هم قرار گیرند.اگر فضای شما کوچک می باشد چند راهکار برای شما نیز صادق است شما می توانید مبلمان را  حدود ۱۰ سانتی متر از دیوارها فاصله دهید مبل ترک خود را را در وسط فضا قرار بدهید.

اشتباه ۲: نداشتن مسیر حرکت

 در چیدمان هر فضایی باید این نکته را رعایت کنیم که مسیر حرکت به درستی تعریف شده باشد شما می توانیم مسیر حرکت و زمانبندی را با استفاده از چیدمان مبلمان فرش ها به وجود بیاورید و از داشتن مسیرهای مارپیچ که به مبلمان شما برخورد می‌کند خودداری کنید.

اشتباه ۳: نداشتن اندازه های قبل از خرید مبلمان

قبل از گرفتن هر وسیله بزرگ و دستی بدانید که شما باید باید اندازه های فضای خود را داشته باشید و حتی ارتفاع. قبل از خرید بایستی بدانید که فضای شما گنجایش چه تعداد مبلمان را دارد.

اشتباه ۴ :  به هم ریختگی در فضا

در تمام حالات باید فضای شما بدون به هم ریختگی و مرتب باشد تعداد وسایل زیاد در دکوراسیون نیز باعث به هم ریختگی می شود راه حل این مسئله این است که وسایلی برای انبار کردن استفاده کنید.