رنگ مناسب ماه تولد شما

رنگ دکوراسیون بر اساس ماه تولد

۹۹/۱۰/۲۷
نوشته شده توسط ادمین

هر ماه تولد رنگ مخصوص یه خود دارد که باعث قدرت آنها می شود. در این مقاله رنگ های قدرت هر ماه تولد توضیح داده می شود.

 

فروردین (حمل-بره)

اولین نشانه زودیاک ، برج حمل است که توسط مریخ خدای جنگ  اداره می شود و با رنگ قرمز ارتباط دارد.

کسانی که زیر برج حمل قرار می گیرند آتشین ، پرشور و کمی لجباز هستند. آنها رهبرانی طبیعی هستند که عاشق ماجراجویی و رقابت هستند و از استقلال برخوردارند. یک برج حملی به ظاهر انرژی بی پایان دارد و می تواند کاملاً خودجوش باشد.

تعجب آور نیست که رنگ آتش به شما قدرت می دهد. رنگ قرمز، رنگ شجاعت، شور و هیجان است شما می توانید از تاچ های رنگ قرمز در دکوراسیون خود قدرت بگیرید.

 

اردیبهشت (ثور _ گاو )

آنها قابل اعتماد و خاکی هستند و در کارهای عملی عالی هستند. آنها برای خودشان و کسانی که دوست دارند ارزش قائل هستند.

رنگ قدرت آنها، سبز است که هم رنگ طبیعت است و هم رنگ زندگی و علاوه بر آن برای برج ثور رنگ  ثروت نیز می باشد پس خانه خود را با گیاهان پر کنید و یا از رنگ سبز در دکوراسیون خانه و یا محل کار خود استفاده نمایید.

 

 

خرداد(جوزا – دوپیکر)

نشانه جوزا، دوقلوها هستند ، به این معنی که افرادی که تحت جوزا قرار  می گیرند دو جنبه در شخصیت خود دارند - یکی سرزنده و پرحرف ، و دیگری بسیار پرسشگر ، متفکر و کمی ناآرام. آنها ذاتاً ، اجتماعی هستند و باعث می شوند دیگران احساس آرامش کنند.

رنگ قدرت جوزا، زرد و زرد روشن است که شاد و پرانرژی است سعی کنید بیشتر از تاچ های رنگ زرد در اتاق کار، پذیرایی و ورودی خود داشته باشید.

 

 

تیر(سرطان – خرچنگ)

آنها احساسی و همدل هستند و دنیا را بر اساس احساس تجربه می کنند آنها برای دیگران گوش شنوا هستند آنها دلسوز و نسبت به محیط پیرامونشان و کسانیکه دوست دارندحساس هستند و شما نمی توانید هیچ چیزی را از آنها پنهان کنید.

 رنگ قدرت آنها، خاکستری، نقره ای است. برج سرطان توسط ماه اداره می شود بنابراین منطقی است که رنگ شما خاکستری و نقره ای باشد مبلمان خاکستری و دکوراسیون فلزی مناسب شما می باشد.

 

 

مرداد(اسد- شیر):

لئو های ستاره های نمایش هستند آنها کاریزماتیک و جذاب هستند و  بقیه را به سمت خود می کشانند در بعضی اوقات می توانند صریج و بی حوصله باشند. آنها عاشق نمایش تئاتر هستند و دیگران را تشویق می کنند شخصیت واقعی خود را نشان دهند .

رنگ قدرت آنها نارنجی است رنگ نارنجی پررنگ، رنگی است که  می تواند یک لئو را در خانه نگه دارد این رنگ را می توانید در مبل ها  و یا در تاچ هایی در دکوراسیون داشته باشید.

 

 

شهریور(سنبله – دوشیزه):

آنها کمال گرا هستند و به جزئیات دقت می کنند و برای هر کاری برنامه ریزی می کنند. آنها عاشق مردم هستند اما می توانند در بسیاری اوقات انتقادی باشند. آنها ذهن تحلیل گری دارند و می توانند مدیرعاملان خوبی باشند.

 رنگ قدرت آنها قهوه ای است. یک اتاق با سبک روستیک ف همراه با دکوراسیون چوبی بسیار مناسب شما می باشد.

 

مهر (میزان – ترازو):

ترازوها زیبایی را دوست دارند آنها تلاش می کنند تا در هر قسمت از زندگی خود زیبایی خلق کنند و تعادل را در تمام جنبه های زندگی خود نداشته باشند. آنها ادب و شعور را می پرستند و همیشه در روابط با دوستان ، خانواده و شرکا عاقل هستند.

رنگ قدرت آنها صورتی است. صورتی ملایم و کمرنگ رنگ آنها است سعی کنید از این رنگ در اتاق خواب خود استفاده کنید و یا یک صندلی تک خاص صورتی در پذیرایی خود داشته باشید.

 

آبان(عقرب – کژدم):

عقرب ها اکثرا  آنچه را که فکر می کنند نمی گویند و مرموز هستند آنها در کلام کم نمی آورند و در عمق احساسی بالایی دارند.

 رنگ قدرت آنها سیاه است آنرا می توانید به طرق مختلف در دکوراسیون خود استفاده کنید.

 

آذر(قوس – کمان):

آنها ماجراجویانی خوش ذوق هستند و هر کجا که می روند دوستان جدید پیدا می کنند. آنها ذاتا اجتماعی هستند  و متفکران خوبی هستند آنها بهترین دوست برای همه هستند.

 رنگ قدرت آنها بنفش است بنفش خلاق و زیرک است بنفش باعث می شود تا آنها خارج از چارچوب فکر کنند گیاه اسطوخودوس مناسب خانه ها و محل کار آنهاست.

 

 

دی(جدی – بزغاله):

آنها بلندپرواز هستند و با یک حس درونی مستقل بودن که باعث می شود مدیری عالی باشند. از کارهای بزرگ نمی ترسند و واقع بین هستند. آنها رقابت را دوست دارند آنها قلب بزرگی دارند و بدون اینکه بیش از حد احساسی باشند، حساس هستند. و بسیار همدرد با دیگرانند.

 رنگ قدرت آنها خاکستری ، زغالی است. از سایه ها برای ایجاد فضای استراحت خود استفاده کنید و از این رنگ در فضای غذاخوری خود داشته باشید.

 

 

بهمن(دلو – دلو):

آنها متفاوت از بقیه هستند و خارج از چارچوب ها فکر می کنند. آنها انسان ها را دوست دارند و همیشه تصویر بزرگ تر می بینند تا دنیا را به مکان بهتری برای همه تبدیل کنند. آنها عجیب غریب و دوست داشتنی هستند و از تمام مراحل زندگی خود دوستانی دارند رنگ قدرت آنها آبی است و به عنوان یک حامل آب، دانش را به جهان می آورند.

 رنگ آبی به آرامش و تمرکز آنها کمک می کند زیرا همیشه افکارشان به یک میلیون جهت مختلف می چرخد. سعی کنید از رنگ آبی در اتاق خواب خود داشته باشید.

 

 

اسفند(حوت – ماهی):

آنها به هنر و روابط عاشقانه تمایل دارند. به عنوان نشانه آب، آنها احساسات زیادی دارند و احساسات

خود را نشان می دهند و اکثرا در رویاهای خود غرق می شوند.

رنگ قدرت آنها سبز اقیانوسی(سبز آبی) است. هنگامیکه با رنگ دریا محاصره می شوند ، رشد می کنند و انرژی خود را باز می یابند. از این رنگ در آشپزخانه و در حمام خود داشته باشید.