رنگ های دکوراسیون تابستانی

چه رنگ هایی مناسب دکوراسیون تابستانی است؟

۹۷/۰۴/۰۲
نوشته شده توسط ادمین

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در تابستان از چه رنگ هایی در دکوراسیون داخلی خانه بهتر است استفاده نمایید؟ 9 رنگ زیر برای استفاده در تابستان در دکوراسیون منزل مناسب می باشد.

صورتی مایل به قرمز

مناسب فضاهای واسط و راهرو ها می باشد. این صورتفی به فضا گرما و سرزندگی می دهد  و قابلیت جذب تور بالایی را دارا می باشد.

سبز مات روشن :

مناسب رنگ اتاق خواب در تابستان می باشد.این سبز، سبز اقیانوس می باشد وقتی بسیار صاف است و شن های ته اقیانوس دیده می شود.حس تعطیلات ، آفتاب و آرامش کنار ساحل را به فضا می دهد.

لیمویی روشن :

مناسب رنگ حمام و سرویس در تابستان می باشد.این رنگ ترکیب زرد و سبز می باشد این ترکیب بسیار شارپ است و شما را یاد مناطق استوایی می اندازد و به فضا حس تابستانی می دهد.

آبی روشن:

مناسب اتاق خواب می باشد. حس هوای تازه به فضای اتاقتان می دهد. این آبی، رنگ آسمان صاف می باشد به همان روشنی. به اتاق خواب شما حس رویایی و آرامش می دهد.

سبز مغز پسته ای :

این رنگ مناسب فضای پذیرایی و نشیمن شما می باشد نور را جذب می کند و در ترکیب با سفید بسیار مناسب می باشد.

آبی نیلی :

این رنگ مناسب فضای نهارخوری می باشد شما می توانید آبی نیلی  در دیواره ها با سقف نقره ای (براق روشن) به کار ببرید.آبی نیلی با تم سرد خود حس گرمای محیط را می گیرد.

سبز لیمویی سیر:

هر چیزی که با رنگ لیمویی باشد حس تابستانی دارد. این رنگ مقدار زیادی زرد داردکه رنگ خورشید است.

بنفش:

این ترکیب بسیار جذاب برای فصل تابستان می باشد.این رنگ آسمان در هنگام غروب و به رنگ گل های تابستانی است. ترکیب این رنگ با زرد بسیار مناسب می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

هلویی:

پذیرایی با تونالیته هلویی با ترکیب مبلمان تیره بسیار جذاب می باشد. حس گل های تابستانی را دارد.