چه شکلی با 300 هزار تومان حال و هوای پذیرایی خونمون رو عوض کردم

داستان های دکوراسیون. قسمت یک: کاغذ دیواری

۹۷/۱۱/۰۳
نوشته شده توسط یک عاشق دکوراسیون

دیگه داریم نزدیک عید می شیم و حتما به فکر یه تغییراتی توی خونتون هستید.

برای اینکه حس و حال خونتون رو تغییر بدید لازم نیست که حتما یه خرج زیاد بکنید یا از متریال خاصی استفاده کنید. می تونید با یه تغییر کوچولو هم دکور خونتون رو لذت بخش کنید.

ما وقتی به خونه جدیدمون اسباب کشی کردیم کاغذ دیواری که داشت خیلی رو مخ من بود. یه دیوار به طول 4 متر رو یه کاغذ دیواری طوسی با طرح خیلی معمولی کرده بود که خیلی باب میل ما نبود. از یک طرف ما یک سری مبل به رنگ آجری نارنجی داشتیم که اصلا هم نمی خواستیم هزینه تعویض مبل بدیم و از طرف دیگه هم دکور خونمون برامون مهم بود چون بعد کلی سال اسباب کشی کرده بودیم و همیشه حس وحال خونه برامون مهم بوده و کلا باید حال دکور خونه خوب باشه !

اینم عکس کاغذ دیواری ما که به رنگ طوسیه!

 

قشنگ معلومه که حس و حال و رنگ وسایل ما تو چه تمی هست و مسلما که این کاغذ دیواری به درد این دکوراسیون نمی خوره.

پس با اطلاعاتی که داشتم و چند تا سرچی که کردم بهترین رنگی رو که دکور خونمون رو زنده می کنه رو پیدا کردم.( البته اگه شما نمی دونید که چه رنگی رو به مبل های خونتون می خوره می تونید از یومی خانه تو تلگرام به شماره 09204406263 و یا در چت آنلاین وبسایت بپرسید تا بهترین پیشنهاد رو بهتون بدن)

 

اگر ببینید رنگ مبل های ما که نارنجی آجری هستش کلا با رنگ سبز آبی (که آبیش بیشتره) همخوانی داره و خونه رو زنده می کنه.

مرحله بعد پیدا کردن این کاغذ دیواری بود ( تو این مرحله پیدا کردن محصولات، یومی خانه به دردتون می خوره چون یومی خانه فضایی که می تونید محصولات دکوری و مبلمان خودتون رو جستجو کنید و اونی که می خواید رو پیدا کنید. حتی اگر اون محصولی که می خواید رو تو وبسایت پیدا نکردید می تونید در چت آنلاین بپرسید و یا به شماره 09204406263 تلگرام بزنید و براتون پیشنهاد می فرسته )

 

بالاخره از ایرکس کاغذ دیواری رو پیدا کردم و تازه وقتی رفتم اونجا فهمیدم تخفیف هم خورده (چه خوب!)

 

بعد از اینه که نصاب اومد و کاغذ دیواری رو زد می تونم بگم با وجود رنگ کاغذ دیواری مبلامون هم خوشگلتر شد اونم فقط با 300000 تومان.

اینم از خونه ما با کاغذ دیواری جدیدمون )