شیرآلات کاویان
شیرآلات کاویان

شیرآلات کاویان به این اصل پایبند است که محصولات هر شرکت باید هویت خاص خود را داشته باشد. بهمین دلیل از مدل دیگران کپی نمی کند و به کمک کادر متخصص خود سعی در ارائه مدل های خلاقانه شیرآلات هماهنگ با سلیقه مصرف کننده دارد.

تاریخچه تاسیس کاویان :
اولین آشنایی موسسین کاویان با صنعت شیر آلات، از سال 1368 به واسطه همکاری در گروه صنعتی برنز به مدیریت مرحوم آقای مهندس افراشته شکل گرفت.
نگاه کار آفرینی موسسین کاویان پس از 5 سال همکاری در گروه صنعتی برنز و شيبه سبب شکل گیری ایده ایجاد یک مجموعه حرفه ای و تخصصی به منظور تولید قطعات شیر آلات بهداشتی گرديد. این ايده ناب جهت توليد و فروش قطعات شیر آلات به سایر تولید کنندگان شیر آلات در قالب مجموعه بهریزان صنعت در سال 1373 تبلور يافت.
در سال 1377 پس از 4 سال همکاری موفق و اثر بخش بنیان گذاران بهریزان صنعت، دیدگاه های توسعه ای سهامداران این مجموعه منجر به فعاليت مستقل برخی از آنها به منظور توسعه کار آفرینی در عرصه های دیگری از صنعت شیر آلات گردید.
در سال 1378 گروه موسسین کاویان با رویکرد بهره گیری از توان تیمی کارشناسان متخصص در حوزه صنعت و با هدف ایجاد سازمانی یاد گیرنده و دانش محور با هدایت آقای مهندس شاکرین پایه ریزی شد و آغاز به فعالیت نمود.
هدف اولیه کاویان ، تولید قطعات شیر آلات اهرمی بود که با توجه به کیفیت پایین شیرهای چینی موجود در بازار در آن زمان از استقبال قابل توجهی نیز بین ذینفعان صنعت شیر آلات بهداشتی برخوردار گردید.
استقبال ذینفعان از محصولات عرضه شده کاویان، باعث ارتقاء گروه کاری کاویان و تصمیم گیری موسسین شرکت بر تغییر رویکرد کارگاهی به کارخانه ای و ثبت شرکت تحت عنوان "کاویان هم افزا " در تاریخ 86/02/12 گرديد.

شیرآلات کاویان
تهران
شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، خیابان خرداد، قطعه 70
تلفن: شماره تلفن را نشان دهید 02122981556
http://www.kavianhamafza.com
تماس با شیرآلات کاویان